WYBIERZ GABINET YES DENT!

GABINET DENTYSTYCZNY

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ YES DENT?

yesdent-dentist3Istnieje wiele istotnych powodów, aby w poszukiwaniu odpowiedniego Stomatologa wybrać gabinet dentystyczny Wrocław Yes Dent. Naszym atutem jest  wykwalifikowana kadra z długoletnim doświadczeniem w zawodzie, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności.  Szeroki zakres oferowanych usług stomatologicznych na najwyższym poziomie i nowoczesny sprzęt medyczny – to nasze priorytety.

Najważniejszy jest dla nas pacjent, jego potrzeby i kłopoty zdrowotne z którymi do nas przyszedł. Nigdy nie bagatelizujemy dolegliwości, prowadzimy wnikliwy wywiad w celu wdrożenia  leczenia gwarantującego najlepszy skutek  i traktujemy indywidualnie wszystkich naszych podopiecznych. Dużą wagę przywiązujemy do bezbolesności wizyt w naszych gabinetach dentystycznych oraz przyjaznej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa.  Zawód LEKARZA STOMATOLOGA traktujemy jako powołanie i pasję.


CO WYRÓŻNIA GABINETY DENTYSTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGII Yes Dent


 • Stosujemy wyższe niż wymagane procedury i standardy dotyczące higieny i bezpieczeństwa pacjentów
 • Bezpłatne przeglądy stomatologiczne
 • Stosujemy najlepsze materiały (np. implanty) oraz nowoczesne narzędzia do stomatologii oraz protetyki
 • RTG zębów wykonywany na miejscu oraz pantomogram
 • Wysoka jakość usług stomatologicznych gwarantująca trwałe efekty leczenia
 • Indywidualne podejście do każdego pacjenta – konsultacje ze specjalistami
 • Wieloletnie doświadczenie naszej kadry stomatologicznej
 • Dogodna lokalizacja kliniki – Wrocław Oporów. Łatwy dojazd samochodem i komunikacją miejską
 • Możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodu w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Stomatologii
 • Dogodne godziny otwarcia gabinetów dentystycznych (pracujemy także wieczorami oraz w soboty)
 • Atrakcyjne ceny zabiegów stomatologicznych
 • Serdeczna atmosfera, przyjazny personel medyczny
Denerwujesz się przed pójściem do dentysty?

Niepotrzebnie – nasi Lekarze Stomatolodzy zapewnią Ci komfortowe warunki, wytłumaczą na czym będzie polegał Twój zabieg i pomogą w całym procesie powrotu do zdrowia. Pamiętaj, że braki w uzębieniu, próchnica oraz inne schorzenia jamy ustnej mają ogromny wpływ na Twój organizm. Chore, zaniedbane zęby to częsta przyczyna wielu chorób.

W gabinetach Yes Dent dbamy również o estetykę uzębienia naszych pacjentów. Po każdym darmowym przeglądzie stomatologicznym dowiesz się co możemy Ci zaproponować, aby Twoje zęby wyglądały jeszcze piękniej i abyś mógł się poczuć bardziej komfortowo.

Do Yes Dent zapraszamy całe rodziny. Leczymy zęby i zapewniamy odpowiednią atmosferę naszym najmłodszym pacjentom sprawiając, iż ich pierwsza przygoda ze stomatologią staje się przyjemnym doznaniem.


Dac Universal – bezpieczny gabinet Yes Dent

Dac Universal – bezpieczny gabinet Yes Dent

Jesteśmy jednym z niewielu gabinetów stomatologicznych Dolnego Śląska posiadającym najnowsze urządzenia do czyszczenia i sterylizacji instrumentów. Stosujemy bardzo restrykcyjne procedury dotyczące sterylności i higieny. DAC UNIVERSAL to zaawansowane technologicznie urządzenie, które w zaledwie 12 minut kilkukrotnie myje, czyści, smaruje i sterylizuje wewnętrzne i zewnętrzne kanały końcówek. W wielu gabinetach proces czyszczenie odbywa się ręcznie, ponieważ dotarcie do znajdujących się wewnątrz przestrzeni jest utrudnione, często czyszczenie instrumentów nie jest wystarczająco skuteczne . Nasze urządzenia stosowane w gabinetach Yes Dent, zapewniają dokładne usunięcie brudu i zgromadzonego biofilmu oraz sterylność. Dzięki zaawansowanym procedurom dotyczącym bezpieczeństwa pacjentów i stosowaniu najnowszych, dostępnych na rynku urządzeń zabezpieczających, nasi pacjenci mogą czuć się bezpieczni.


Nie chcemy abyś wierzył nam na słowo. Odwiedź nas, aby osobiście przekonać się o naszych zawodowych i ludzkich kompetencjach.  Daj nam szansę spełnić Twoje oczekiwania. Naszym głównym celem jest utrzymanie Twojego zdrowia, Twoich zębów, samopoczucia i wyglądu w idealnym stanie!

Zachęcamy również do zapoznania się z promocjami na leczenie zębów.

Share
Share