Gabinet Yes Dent we Wrocławiu

Zapraszamy do nowoczesnego gabinetu dentystycznego Yes Dent przy ul.Solskiego 4/3 znajdującego się w lokalnym centrum handlowym na wrocławskim Oporowie.

Oporów to piękna dzielnica Wrocławia z tradycjami, ale i nowoczesną strukturą, która nieustannie się rozwija. Nasz gabinet dentystyczny wyróżnia nie tylko wysoka jakość usług, ale i dostęp do doświadczonych lekarzy specjalistów: chirurgów stomatologicznych, protetyków, ortodontów, endodontów, pendodontów, implantologów.

Szukasz dentysty we Wrocławiu? Dobrze trafiłeś!

Napisz lub zadzwoń do Yes Dent

Ceny naszych usług stomatologicznych są niższe niż te oferowane w Centrum Wrocławia.

stomatolog wroclaw oporow e1563705378909 Gabinet we Wrocławiu

 

Gabinet dentystyczny we Wrocławiu wyposażony został w urządzenia radiologiczne znacznie ułatwiające leczenie uzębienia i skracające czas trwania zabiegu. Dzięki profesjonalnym cyfrowym zdjęciom RTG zębów, możesz nie tylko mieć pewność co do prawidłowości wykonanego zabiegu np. leczenia kanałowego, ale również zyskujesz możliwość zredukowania do minimum wizyt stomatologicznych. W ofercie stomatologicznej znajdziesz także pełen zakres usług protetycznych. Nasz doświadczony dentysta, endodonta, ortodonta i protetyk bardzo dokładnie przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowaną opcję uzupełnienia braków w uzębieniu.  Yes Dent to gabinet przystosowany do osób niepełnosprawnych, a naszymi pacjentami są zarówno dzieci jak i dorośli.

W naszym gabinecie znajdziesz także bogatą ofertę zabiegów dentystycznych z zakresu stomatologii estetycznej: skaling, piaskowanie, wybielanie zębów czy licówki. Z powodzeniem wszczepiamy implanty, które nie tylko uzupełniają brakujące zęby, ale i znacząco pomagają w uzyskaniu perfekcyjnego, pięknego uśmiechu.


Możesz u nas liczyć na kompleksowe leczenie (stomatologia zachowawcza, dziecięca, endodoncja, ortodoncja, protetyka, wybielanie zębów) stomatologiczne obejmujące również implanty zębowe oraz stomatologię estetyczną na najwyższym poziomie.


Przykładamy dużą wagę do leczenia bez bólu, dlatego też korzystamy z nowoczesnych, zaawansowanych metod, pozwalających na bezstresowe leczenie uzębienia. Wszystkie przeglądy stomatologiczne wykonasz u nas za darmo. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie również wstępny plan leczenia.

Personel gabinetu w postaci przyjaznych, doświadczonych lekarzy dentystów, endodontów, protetyków, chirurgów implantologów, asystentek stomatologicznych i recepcjonisty zajmującego się ustalaniem terminu wizyt, chętnie odpowie na każde pytanie i wskaże odpowiednie rozwiązanie problemu zdrowotnego z jakim się Państwo borykacie. Wspólnie ustalimy indywidualny tok leczenia stomatologicznego oraz częstotliwość wizyt. W trosce o komfort naszych pacjentów, Centrum Stomatologii Wrocław Oporów wyposażyliśmy w klimatyzację, komfortową poczekalnię, kącik zabaw dla dzieci i bezpłatny, bezprzewodowy Internet Wi-Fi.

Do gabinetu dentystycznego Yes Dent we Wrocławiu (Oporów) możemy dojechać w prosty i szybki sposób. W odróżnieniu od Centrum Wrocławia, nie ma u nas problemów  z zaparkowaniem samochodu. Dla klientów wybierających komunikację miejską podpowiadamy, że najlepiej jest do nas dotrzeć z przystanku autobusowego Oporów przy skrzyżowaniu ul. Solskiego oraz al. Piastów. Jeżdżą tam linie: A, 107, 125, 319, 325. Przystanek zlokalizowany jest naprzeciwko centrum stomatologicznego Yes Dent.

stomatolog dentysta wroclaw 300x213 Gabinet we Wrocławiu

ZAREZERWUJ WIZYTĘ w YES DENT

Wypełnij formularz. Odezwiemy się do ciebie w możliwie najkrótszym terminie.

appointment img2 555x553 Gabinet we Wrocławiu
Share