DENTYSTA WROCŁAW

DENTYSTA   WROCŁAW – DENTYSTA   OPORÓW

  Dentysta Wrocław – to nowoczesny gabinet dentystyczny Yes Dent przy ul.Solskiego 4/3 znajdujący się w lokalnym centrum handlowym na wrocławskim Oporowie .

 Oporów to piękna dzielnica Wrocławia z tradycjami, ale i nowoczesną strukturą, która nieustannie się rozwija. Nasz gabinet dentystyczny wyróżnia nie tylko wysoka jakość usług, ale i dostęp do doświadczonych lekarzy specjalistów: chirurgów stomatologicznych, protetyków, ortodontów, endodontów, pendodontów, implantologów.

Ceny naszych usług stomatologicznych są niższe niż te oferowane w Centrum Wrocławia.
Dentysta Wrocław Oporów

Dentysta Stomatolog Wrocław Oporów

Gabinet dentystyczny we Wrocławiu wyposażony został w urządzenia radiologiczne znacznie ułatwiające leczenie uzębienia i skracające czas trwania zabiegu. Dzięki profesjonalnym cyfrowym zdjęciom RTG zębów, możesz nie tylko mieć pewność co do prawidłowości wykonanego zabiegu np. leczenia kanałowego, ale również zyskujesz możliwość zredukowania do minimum wizyt stomatologicznych. W ofercie stomatologicznej znajdziesz także pełen zakres usług protetycznych. Nasz doświadczony dentysta, endodonta, ortodonta i protetyk bardzo dokładnie przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowaną opcję uzupełnienia braków w uzębieniu.  Dentysta Wrocław, to gabinet Yes Dent przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a naszymi pacjentami są zarówno dzieci jak i dorośli.

W naszym gabinecie znajdziesz także bogatą ofertę zabiegów dentystycznych z zakresu stomatologii estetycznej: skaling, piaskowanie, wybielanie zębów czy licówki. Z powodzeniem wszczepiamy implanty, które nie tylko uzupełniają brakujące zęby, ale i znacząco pomagają w uzyskaniu perfekcyjnego, pięknego uśmiechu.


Dentysta Yes Dent Wrocław, to kompleksowe leczenie (stomatologia zachowawcza, dziecięca, endodoncja, ortodoncja, protetyka, wybielanie zębów) stomatologiczne obejmujące również implanty zębowe oraz stomatologię estetyczną na najwyższym poziomie.


Przykładamy dużą wagę do leczenia bez bólu, dlatego też korzystamy z nowoczesnych, zaawansowanych metod, pozwalających na bezstresowe leczenie uzębienia. Wszystkie przeglądy stomatologiczne wykonasz u nas za darmo. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie również wstępny plan leczenia.

Personel gabinetu w postaci przyjaznych, doświadczonych lekarzy dentystów, endodontów, protetyków, chirurgów implantologów, asystentek stomatologicznych i recepcjonisty zajmującego się ustalaniem terminu wizyt, chętnie odpowie na każde pytanie i wskaże odpowiednie rozwiązanie problemu zdrowotnego z jakim się Państwo borykacie. Wspólnie ustalimy indywidualny tok leczenia stomatologicznego oraz częstotliwość wizyt. W trosce o komfort naszych pacjentów, Centrum Stomatologii Wrocław Oporów wyposażyliśmy w klimatyzację, komfortową poczekalnię, kącik zabaw dla dzieci i bezpłatny, bezprzewodowy Internet Wi-Fi.

Do dentysty Yes Dent Wrocław Oporów dojedziesz bez najmniejszego kłopotu i w przeciwieństwie do Centrum Wrocławia, nie będziesz miał trudności z zaparkowaniem samochodu. Jeżeli preferujesz transport miejski, to przystanek autobusowy Oporów przy skrzyżowaniu ul.Solskiego i al.Piastów linii: A, 107, 125, 319, 325 znajduje się dokładnie naprzeciwko gabinetu stomatologicznego YesDent.


Stomatolog  Super  Oferta

w gabinecie stomatologicznym Yes Dent  Wrocław Oporów !

Wybierz Yes z Yes Dent

 

Stomatolog Wrocław super oferta.Promocja stomatolog Wrocław 2018. Promocja stomatolog Łagiewniki 2018.

Poznaj szczegóły oferty w gabinetach Yes Dent!


Dentysta Wroclaw
Stomatolog Dentysta Wrocław
Stomatolog Wrocław Yes Dent

DENTYSTA  WROCŁAW  OPORÓW

ZAREZERWUJ WIZYTĘ w YES DENT

Wypełnij formularz. Odezwiemy się do ciebie w możliwie najkrótszym terminie.

appointment-img2-555x553
Share
Share