Warning: Use of undefined constant medicom_custom - assumed 'medicom_custom' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tidnab/domains/yesdent.pl/public_html/wp-content/themes/medicom/functions.php on line 183
▷ Gabinet stomatologiczny Łagiewniki • dentysta, stomatolog • centrum, klinika, gabinet dentystyczny, stomatologia ••• Yes Dent

Gabinet Yes Dent w Łagiewnikach

Gabinet dentystyczny Yes Dent zlokalizowany w Łagiewnikach przy ul. Jedności Narodowej 11 oferuje pełny zakres usług takich jak: stomatologia zachowawcza, dziecięca, wybielanie zębów, wszczepianie implantów zębowych, endodoncja, ortodoncja, protetyka, oraz stomatologia estetyczna (licówki, wybielanie, korony porcelanowe).

Szukasz dentysty w Łagiewnikach? Dobrze trafiłeś!

Napisz lub zadzwoń do Yes Dent

dentysta lagiewniki 1024x427 Gabinet w Łagiewnikach

 

Korzystamy z nowoczesnych środków znieczulających, pozwalających na bezstresowe leczenie uzębienia. Nasz personel medyczny składa się z wykwalifikowanych asystentek medycznych i doświadczonych lekarzy stomatologów oraz protetyków.

Prowadzimy swoją działalność od wielu lat. Zaufało nam już wielu Pacjentów, którzy otrzymali od nas fachową opiekę. Metody leczenia, które wykorzystujemy w naszej pracy, sprawiają, że nasi Pacjenci czują się komfortowo i chętnie do nas wracają. Leczymy zarówno najmłodszych dzieci, dorosłych, jak i kobiety w ciąży czy osoby niepełnosprawne.

Stosujemy doskonałej jakości wypełnienia stomatologiczne, a nasze prace protetyczne cechuje wyjątkowa staranność i trwałość wykonania. W naszym gabinecie oczyścimy Twoje zęby z kamienia nazębnego i osadów przy pomocy skalingu ultradźwiękowego oraz zastosujemy piaskowanie przywracające naturalną biel zębów. Możesz także poddać się bezpiecznemu wybielaniu zębów i tym samym znacznie poprawić estetykę swojego uzębienia.

Należy pamiętać o tym, że ekstrakcja, czyli usunięcie zęba jest ostatecznością, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby z powodzeniem wyleczyć nawet te najtrudniejsze przypadki. Nowoczesne metody leczenia oraz wiedza i doświadczenie naszych stomatologów pozwala nam na leczenie zębów, które kiedyś kwalifikowałyby się do usunięcia.

Doświadczony chirurg stomatolog z zespołem Yes Dent przeprowadzi wszczepienie implantów zębowych lub usunie ząb, którego nie można już wyleczyć. Nasi specjaliści dbają nie tylko o wysoką jakość naszych zabiegów dentystycznych, ale także o bezbolesność leczenia.

Centrum Stomatologii Yes Dent Łagiewniki wyposażyliśmy w klimatyzację, komfortową poczekalnię, kącik dziecięcy i bezpłatny bezprzewodowy Internet Wi-Fi.

Zapraszamy na bezpłatne przeglądy stomatologiczne i konsultacje dentystyczne!

dentysta lagiewniki gabinet 450x320 300x213 Gabinet w Łagiewnikach
lagiewniki gabinet stomatolgii 450x320 300x213 Gabinet w Łagiewnikach

ZAREZERWUJ WIZYTĘ w YES DENT

Wypełnij formularz. Odezwiemy się do ciebie w możliwie najkrótszym terminie.

appointment img2 555x553 Gabinet w Łagiewnikach
Share