Warning: Use of undefined constant medicom_custom - assumed 'medicom_custom' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tidnab/domains/yesdent.pl/public_html/wp-content/themes/medicom/functions.php on line 183
▷ Dlaczego Yes Dent? • Poznaj nasz gabinet stomatologiczny ••• Yes Dent

[:pl]WYBIERZ GABINET YES DENT![:de]DLACZEGO YES DENT?[:en]DLACZEGO YES DENT?[:]

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ GABINET STOMATOLOGICZNY YES DENT?

yesdent dentist3 630x300 [:pl]WYBIERZ GABINET <span style=color:yellow>YES</span> DENT![:de]DLACZEGO <span style=color:yellow>YES</span> DENT?[:en]DLACZEGO <span style=color:yellow>YES</span> DENT?[:]

Istnieje wiele istotnych powodów, aby w poszukiwaniu odpowiedniego stomatologa wybrać gabinet dentystyczny Wrocław Yes Dent. Naszym atutem jest  wykwalifikowana kadra z długoletnim doświadczeniem w zawodzie, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności. Szeroki zakres oferowanych usług stomatologicznych na najwyższym poziomie i nowoczesny sprzęt medyczny – to nasze priorytety.

Najważniejszy jest dla nas Pacjent, jego potrzeby i kłopoty zdrowotne z którymi do nas przyszedł. Nigdy nie bagatelizujemy dolegliwości, prowadzimy wnikliwy wywiad w celu wdrożenia leczenia, gwarantującego najlepszy skutek i traktujemy indywidualnie wszystkich naszych podopiecznych. Dużą wagę przywiązujemy do bezbolesności wizyt w naszych gabinetach dentystycznych oraz przyjaznej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa. Zawód LEKARZA STOMATOLOGA traktujemy jako powołanie i pasję.

Zapisz się na wizytę do naszego gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu

Napisz lub zadzwoń do Yes Dent


Klinika stomatologiczna Yes Dent Wrocław – co nas wyróżnia?


 • Wyższe niż wymagane procedury i standardy dotyczące higieny i bezpieczeństwa pacjentów.
 • Bezpłatne przeglądy stomatologiczne.
 • Najlepsze materiały (np. implanty) oraz nowoczesne narzędzia do stomatologii i protetyki.
 • RTG zębów oraz pantomogram na miejscu.
 • Wysoka jakość usług stomatologicznych, która przekłada się na trwałe efekty leczenia.
 • Indywidualne podejście do każdego pacjenta – konsultacje ze specjalistami.
 • Wieloletnie doświadczenie naszej kadry stomatologicznej
 • Dogodna lokalizacja kliniki – Wrocław Oporów. Łatwy dojazd samochodem i komunikacją miejską
 • Możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodu w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Stomatologii
 • Dogodne godziny otwarcia gabinetów dentystycznych (pracujemy także wieczorami oraz w soboty)
 • Atrakcyjne ceny zabiegów stomatologicznych
 • Serdeczna atmosfera, przyjazny personel medyczny

Komfortowe i skuteczne leczenie w centrum stomatologii Yes Dent na terenie Wrocławia

Denerwujesz się przed pójściem do dentysty?

Niepotrzebnie – nasi lekarze stomatolodzy zapewnią Ci komfortowe warunki, wytłumaczą na czym będzie polegał Twój zabieg i pomogą w całym procesie powrotu do zdrowia. Pamiętaj, że braki w uzębieniu, próchnica oraz inne schorzenia jamy ustnej mają ogromny wpływ na Twój organizm. Chore, zaniedbane zęby to częsta przyczyna wielu chorób.

W gabinetach Yes Dent dbamy również o estetykę uzębienia naszych pacjentów. Po każdym darmowym przeglądzie stomatologicznym dowiesz się, co możemy Ci zaproponować, aby Twoje zęby wyglądały jeszcze piękniej i abyś mógł się poczuć bardziej komfortowo.

Do Yes Dent zapraszamy całe rodziny. Leczymy zęby i zapewniamy odpowiednią atmosferę naszym najmłodszym pacjentom, sprawiając, iż ich pierwsza przygoda ze stomatologią staje się przyjemnym doznaniem.


dac universal yesdent 1 [:pl]WYBIERZ GABINET <span style=color:yellow>YES</span> DENT![:de]DLACZEGO <span style=color:yellow>YES</span> DENT?[:en]DLACZEGO <span style=color:yellow>YES</span> DENT?[:]

Dac Universal – bezpieczny gabinet Yes Dent

Gwarancja czystości i sterylności w naszych gabinetach stomatologicznych Yes Dent

Jesteśmy jednym z niewielu gabinetów stomatologicznych Dolnego Śląska posiadającym najnowsze urządzenia do czyszczenia i sterylizacji instrumentów. Stosujemy bardzo restrykcyjne procedury dotyczące sterylności i higieny. DAC UNIVERSAL to zaawansowane technologicznie urządzenie, które w zaledwie 12 minut kilkukrotnie myje, czyści, smaruje i sterylizuje wewnętrzne i zewnętrzne kanały końcówek. W wielu gabinetach proces czyszczenie odbywa się ręcznie, ponieważ dotarcie do znajdujących się wewnątrz przestrzeni jest utrudnione, często czyszczenie instrumentów nie jest wystarczająco skuteczne. Nasze urządzenia stosowane w gabinetach Yes Dent, zapewniają dokładne usunięcie brudu i zgromadzonego biofilmu oraz sterylność. Dzięki zaawansowanym procedurom dotyczącym bezpieczeństwa pacjentów i stosowaniu najnowszych, dostępnych na rynku urządzeń zabezpieczających, nasi pacjenci mogą czuć się bezpieczni.


Nie chcemy abyś wierzył nam na słowo. Odwiedź nas, aby osobiście przekonać się o naszych zawodowych i ludzkich kompetencjach. Daj nam szansę spełnić Twoje oczekiwania. Naszym głównym celem jest utrzymanie Twojego zdrowia, Twoich zębów, samopoczucia i wyglądu w idealnym stanie!

Zachęcamy również do zapoznania się z promocjami na leczenie zębów.

Zapisz się na wizytę do naszego gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu

Napisz lub zadzwoń do Yes Dent

Share